Orkan gra dziś z Akademią Reissa!

Orkan gra dziś z Akademią Reissa

LKS Orkan Objezierze zagra w sobotę 30. sierpnia z Akademią Reissa. Mecz rozegrany zostanie w ramach 2. kolejki drugiej grupy poznańskiej A-klasy.

W swoim pierwszym spotkaniu podopieczni Piotra Kucharskiego wywalczyli jeden punkt na boisku beniaminka z Wartosławia. Mecz ten dostarczył sporo emocji. Szczególnie, że tak naprawdę ciag dalszy miał po ostatnim gwizdku sędziego. Pisaliśmy o tym tutaj.

Akademia Reissa w swoim debiucie w A-klasie wygrała na wyjeździe z Rakietą Głuponie 4:0. Pomimo, że jest beniaminkiem to uważana jest za jednego z faworytów do awansu do ligi okręgowej. Dla Orkanu będzie więc to prawdziwy sprawdzian mozliwości. Wygrana na pewno doda objezierzanom pozytywnej energii na rundę jesienną.

Mecz rozpocznie się o godz. 16:00. Zapraszamy do Objezierza. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież