Wraca święto piłki nożnej do Bogdanowa (foto)

Pomax dwukrtonie wygrywał Pucha Letniej Ligi

Po roku przerwy do Bogdanowa wraca Puchar Letniej Ligi. Weekendowy turniej piłki nożnej w tym roku rozegrany zostanie w dniach 2-3 sierpnia.

W dwóch poprzednich edycjach bezkonkurencyjny był zespół Pomaxu. To on zawsze zdobywał Puchar ufundowany przez głównego sponsora, czyli firmę Lepiko Developer. 

Tegoroczne edycja będzie inna pod kilkoma względami. Pierwsza zmiana to taka, że będzie rozgrywana w 2 miejscowościach. Mówi o tym Łukasz Kasperski ze Stowarzyszenia Bogdanowo - Zawsze Aktywni:

Drużyny zostaną rozlosowane do kilku grup, a najlepsze z nich wyłonią finalistów. Eliminacje będa rozgrywane w Bogdanowie i Ocieszynie na 4 boiskach. Najlepsi zagrają w niedzielę na boisku w Bogdanowie.

Na zwycięzcę czeka nagroda wartości 1000zł. Będą także nagrody dla innych zespołów, jak i dla wyróżnionych zawodników. Koszt udziału w turnieju to 100zł od drużyny.

Zgłoszenia zespołów można dokonywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 511-918-520. Kadra drużyn może wynosić maksymalnie 10 zawodników. Dokładny regulamin opublikowany zostanie w przyszłym tygodniu.

Tak było w 2011r. - zobacz

Tak było w 2012r. - zobacz oraz zobacz

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież