Wełna jedzie do Witkowa

Z Pelikanem i Vitcovią Wełnie gra się ciężko

Po wygranej przed tygodniem przed własną publicznością z Lasem Puszczykowo przed Wełną znacznie poważniejsze zadanie. Dziś 24 maja zagra w Witkowie.

W pierwszej rundzie rogoźnianie tylko zremisowali 1:1. Przez większość spotkanie mieli przewagę i zasłużenie prowadzili. W doliczonym czasie gry Vitcovia wykonywała rzut wolny z ok. 22 metrów. Piłka minęła mur, odbiła się od prawego słupka, potem od lewego i przekroczyła linię bramkową ku rozpocza gospodarzy. 

Wiosną Wełna gra słabiej. W meczach z Kórnikiem, czy z Pelikanem pokazała, że stać ją na nawiązanie walki z najlepszymi. Dziś może być podobnie. Liczymy więc na korzystny rezultat.

Początek spotkanie o godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież