HLPN gra w sobotę i niedzielę

Hakuna zagra tym razem z Helvetią

Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej nabierają impetu. Tym razem będziemy świadkami rywalizacji w sobotę i niedzielę.

Ostatnia seria spotkań przewidziana jest na 15 czerwca. Stąd też wymuszony pośpiech i aż 2 serie spotkań. W sobotę 24 maja zobaczymy interesujący pojedynek pomiędzy Draco i Agro. Nudno nie będzie zapewne także w meczu Gorzkiej z Underground.

Ciężkie zadanie czeka Ziomki. W sobotę zagrają z Askonem, a dzień później z Remo Słoneczny Patrol. W niedzielę na parkiecie hali przy ul. Obrzyckiej 88 zobaczymy także drużynę Poły w meczu z Mikado. Sporo emocji dostarczy pojedynem Helvetii i Hakuny. Obie drużyny przecież walczą o awans do Ekstraligi.

Browary przeciwstawiły się Askonowi przed tygodniem. Tym razem ich rywalem będzie Eko-Mak, który będzie chciał przerwać fatalną serię przegranych.

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie spotkań:

Sobota - 24.05.2014     Hala w Obornikach
          
16.30    Helvetia – CO Bogdanowo    
17:05    Draco - Agro   
17:40    Ziomki - Askon         
18:15    Gorzka - Underground
18.50    Control – Metalplast

Niedziela – 25.05.2014.     Hala w Obornikach        

  9.00   Ziomki – Remo Sł. Patrol
  9.30   Draco - PTS      
10.05   Helvetia - Hakuna      
10.40   Control - Remo Full
11.15   Poła  - Mikado
11.50   DPM – Monar
12.25   Cotta – Metalplast
13.00   Gorzka – CO Bogdanowo
13.35   Browary – Eko Mak

Wyniki spotkań oraz aktualne tabele dostępne są tutaj - kliknij.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież