Kolejne spotkania w Gminnej Lidze Piłki Nożnej

Megton w meczu z Owczegłowy

18 maja zespoły Gminnej Ligi Piłki Nożnej rozegrają kolejne spotkania. Gospodarzem tym razem będą Sierniki i Pruśce.

W Pruścach lider GLPN zmierzy się z Gościejewem. Gospodarz podejmie sąsiadujący w tabeli zespół z Karolewa. Jeśli gospodarze przegrają to na podium wskoczy ich rywal.

Sierniki podejmą natomiast swojego sąsiada z tabeli, czyli Kaziopole. Rogozińskie zespoły zmierzą się ze sobą. Faworytem w pojedynku KKS z Megton będzie ten pierwszy.

Oto komplet spotkań jutrzejszej kolejki:

VIII kolejka

18.05.2014r.
Boisko – Pruśce
09:00  Studzieniec - Gościejewo
10:30  Vitera Pruśce - Karolewo
12:00  Budziszewko - Owczegłowy

Boisko – Sierniki
09:00  Garbatka - KS Jaracz
10:30  KKS Rogoźno - Megton Rogoźno
12:00  Sierniki - Kaziopole

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież