A-klasowcy grają dziś na wyjazdach

Rożnovia nie może przegrać rewanżu z BykamiSwoje kolejne spotkania w A-klasie przedstawiciele naszego regionu zagrają na wyjazdach. 19 kwietnia wybiorą się do Kwilcza i Obrowa.

Orkanowcy podbudowani wygraną z liderem z Poznania zagrają w Kwilczu. Na boisku w Objezierzu lepsi byli goście wygrywając w stosunku 1:2, a szansy na remis nie wykorzystał Michał Stachowiak. W tamtym spotkaniu czkawką odbiła się gospodarzom bardzo krótka ławka rezerwowych. Dziś podopieczni Piotra Kucharskiego powinni wywalczyć korzystniejszy wynik. Mecz w Kwilczu rozpocznie się o godz. 16:00.

O tej samej godzinie na boisko wybiegną piłkarze Byków Obrowo i Rożnovii Rożnowo. Obie drużyny walczą o utrzymanie w A-klasie. Jesienią dosyć niespodziewanie, ale zasłużenie, wygrały Byki. Teraz Rożnovia nie może pozwolić sobie na przegraną, a remis nie będzie ją satysfakcjonował. W meczu za 6 punktów nikt zapewne nogi nie będzie odstawiał.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież