Przejdź do głównej treści

W niedzielę zagra ponownie HLPN

| eoborniki.pl za ocs | Zapowiedzi

 W HLPN już każdy mecz jest ważnyW niedzielę 13 kwietnia ponownie rywalizować będą o mistrzostwo Ekstraligi i I ligi zespoły w HLPN.

Po ostatniej serii spotkań w Ekstralidze zrobiło się niezwykle ciekawie. Liczba drużyn aspirujących do mistrzostwa wzrosła do czterech. Dzięki świetnej postawie Roberta Sołowieja do walki może dołączyć zespół Poły. Jeśli wygra w niedzielę z Błyskiem to strefa medalowa będzie już bardzo blisko.

Draco musi w końcu zacząć wygrywać, bo stracilo całą swoja punktową przewagę w ostatnich 2 kolejkach. Niedzielny rywal, Browary, powinien pomóc w przełamaniu serii bez wygranej. Kolejne potknięcie może wykorzystać Remo Sł. Patrol. Jego rywalem będzie jednak niewygodne Agro.l

Na zapleczu Ekstraligi kolejne ważne spotkanie przed Helvetią. Po wygraej z Gorzką tym razem zmierzy się z innym przeciwnikiem z czołówki I ligi. Cotta, aby realnie myśleć o awansie ten mecz musi wygrać.

Nie bez znaczenia będzie także mecz DPM z Underground. Oba zespoły zajmują miejsce w czubie tabeli. DPM ma rozegranych tylko 10 spotkań i w momencie wygranej może mocno zaakcentować rywalom chęć awansu do Ekstraligi.

Poniże komplet spotkań niedzielnej serii spotkań (13.04.2014, hala przy ul. Obrzyckiej 88):

9:30 Remo Full - Metalplast

10:05 Poła - Błysk

10:40 Draco - Browary

11:15 Hakuna - Control

11:50 Helvetia - Cotta

12:25 Remo Sł. Patrol - Agro

13:00 DPM - Underground

Golnica Ryczywół zagra o drugi komplet punktów z Wartą Obrzycko. O swoje pierwsze punkty chcą powalczyć piłkarze z Rogoźna.
Lipski Klub Sportowy zagra w Połajewie. Do Obornik przyjeżdża Sparta Szamotuły.
Na Jeziorze Rogoźno odbędą się Motorowodne Mistrzostwa Europy. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej imprezie.
Sparta Oborniki i LKS Lipa przegrała swoje pierwsze spotkania w sezonie 2025/2026. Obie drużyny obejmowały prowadzenie i też solidarnie przegrały.
Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!