Konferencja Sportowa 2020. Święto sportu w Obornikach?

Już w niedzielę 19 stycznia w Obornikach odbędzie się Konferencja Sportowa 2020.

Dla całego sportowego środowiska zapowiada się prawdziwe święto. W holu Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF w Obornikach przy ul. Obrzyckiej 88 spotkają się w jednym miejscu przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych. Oczywiście trudno wyobrazić sobie takie spotkanie bez piłki nożnej, ale i też ręcznej. Będzie także wiele odmian sportowych walk: karate, kickboxing, czy boksu. Pojawi się też samochód wyścigowy, karting i przedstawiciele obornickiego Motoklubu! Trudno też, aby nie było koszykówki, tenisa czy lekkoatletów.

Czy to wszystko? Absolutnie NIE! Na to spotkanie przybędą przedstawiciele lokalnych władz, ale i parlamentarzyści. Wśród nich poawi się poseł Jakub Rutnicki, który zna się doskonale na sprawach sportu. 

Sport nie będzie istniał bez pieniędzy. Dlatego też organizatorzy spotkania chcą pomóc stowarzyszeniom w znajdowaniu nowych źródeł finansowania działalności. Całośc zakończy dyskusja na temat infrastruktury sportowej i bezpieczeństwa na imprezach.

Gościem specjalnym niedzielnej Konferencji będzie Mistrz Świata Szymon Ziółkowski.

Zapowiada się niezwykle ciekawie. Impreza jest otwarta dla każdego. Warto już dziś rezerwować sobie czas w niedzielę. Początek Konferencji zaplanowano na godz. 10:00. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Więcej.

www.wiecej.eu

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież