Ambitna pogoń spartan w sobotnim meczu

TS ZEW Świebodzin wygrał w Obornikach z SKF KPR Sparta 26:22.

Gospodarze sobotniego spotkania nie rozpoczęli najlepiej. Nie potrafili skutecznie przeciwstawić się rywalom i schodząc do szatni mieli nad czym myśleć. Na tablicy wyników bowiem widniało 9:17 dla gości.

Druga odsłona to ambitna pogoń za wynikiem. Po 12 minutach ZEW prowadził już tylko 3 bramkami. Wtedy jednak zespół ze Świebodzina zaczął być skuteczniejszy w ataku. Za bramkę Sparty padała bramka dla gości. Spartanie, którzy zagrali bez kontuzjowanego Szymona Ratajczaka, nie zdołali ostatecznie doprowadzić do remisu. ZEW wygrał ten mecz 26:22.

Gospodarze pokazali, że potrafią podjąć się walki nawet w najtrudniejszej sytuacji. Przegrywając 8 bramkami nie zwiesili głów. Za to należą się całej drużynie brawa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież