Ambitna pogoń spartan w sobotnim meczu

| eoborniki.pl, skf kpr sparta oborniki | Sparta Oborniki - piłka ręczna

TS ZEW Świebodzin wygrał w Obornikach z SKF KPR Sparta 26:22.

Gospodarze sobotniego spotkania nie rozpoczęli najlepiej. Nie potrafili skutecznie przeciwstawić się rywalom i schodząc do szatni mieli nad czym myśleć. Na tablicy wyników bowiem widniało 9:17 dla gości.

Druga odsłona to ambitna pogoń za wynikiem. Po 12 minutach ZEW prowadził już tylko 3 bramkami. Wtedy jednak zespół ze Świebodzina zaczął być skuteczniejszy w ataku. Za bramkę Sparty padała bramka dla gości. Spartanie, którzy zagrali bez kontuzjowanego Szymona Ratajczaka, nie zdołali ostatecznie doprowadzić do remisu. ZEW wygrał ten mecz 26:22.

Gospodarze pokazali, że potrafią podjąć się walki nawet w najtrudniejszej sytuacji. Przegrywając 8 bramkami nie zwiesili głów. Za to należą się całej drużynie brawa.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.