Trwa VI Turniej Gwiazdkowy w piłce ręcznej (foto)

W Obornikach rozgrywany jest Turniej Gwiazdkowy w piłce ręcznej, który jest zarazem Memoriałem Tadeusza Ratajczaka.

14 zespołów z całej Polski przyechało na weekend do Obornik, aby walczyć w VI edycji Gwiazdkowego Turnieju w piłce ręcznej chłopców pod patronatem Burmistrza Obornik. Stawkę uzupełniają 2 zespoły z Obornik. Tegoroczny turniej to także Memoriał Tadeusza Ratajczaka. 

Przypominamy, że zakończenie odbędzie się w niedzielę 9 grudnia o 14:45.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież