MTS Kwidzyn wygrał mecz ze spartankami (film)

MTS Kwidzyn okazał się lepszy w pierwszoligowym spotkaniu przeciwko SKF KPR Sparta Oborniki.

Po wygranej z KS AP Poznań oborniczanki wybrały się do Kwidzyna. Tam bowiem rozegrały mecz w ramach 10 kolejki zmagań o mistrzostwo 1. ligi piłki ręcznej. Drużyny dzieliły  tabeli 3 punkty na korzyść gospodyń dzisiejszego spotkania.

Mecz rozgrywano w samo południe. Już w pierwszej części MTS wysoko prowadził 15:7, a po przerwie jeszcze gospodynie ją powiększyły. Ostatecznie MTS Kwidzyn pokonał SKF KPR Spartę Oborniki 27:17.

Przypominamy ostatnie minuty spotkania z zespołem z Poznania.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież