Szczypiornistki wróciły na tarczy

Szczypiornistki Sparty Oborniki przegrały sobotnie wyjazdowe spotkanie z Jutrzenką 30:35.

Oborniczanki w Płocku od początku ruszyły do ataku i przyniosło to efekt. Prowadziły bowiem kilkoma bramkami. Wraz z upływającym czasem przewaga ta topniała i na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 17:17.

W drugiej części trwała wyrównana walka. Od 45 minuty Jutrzenka jednak zaczęła budować sobie przewagę, której spartankom nie udało się zniwelować. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodyń 35:30.

Za dużo błędów - tak po meczu podsumowała 60 minut gry Urszula Filoda. Nie da się wygrać meczu popełniając tak ogromną liczbę błędów. Mecz był do wygrania. Niestety Jutrzenka dzięki nam zasłużenie ten mecz wygrała - dodała na koniec ll trener SKF KPR.

Kolejny mecz spartanki grają już w sobotę 10 listopada. Rywalkami oborniczanek w hali OCS będzie drużyna Drwęcy Novar Lubicz. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież