Wygrana szczypiornistów

W Hali OCS Sparta Oborniki pokonała Start Konin.

Kibice, ale i sami zawodnicy liczyli, na pierwsze zwycięstwo na własnym boisku w sezonie 2018/2019. W pierwszej kolejce oborniczanie dość niespodziewanie ulegli Tęczy Kościan 22:24. Przed tygodniem sprawili spartanie jednak prezent wygrywając w Świebodzinie.

W sobotę 29 września przeciwnikiem zespołu Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka był Start Konin. Gospodarze tym razem nie dali swoim kibicom powodu do smutku. Już do przerwy prowadzili 15:9, a cały mecz zakończył się wygraną 33:22.

Za tydzień Sparta zagra w Brzegu z tamtejszym Orlikiem.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2