Przegrana spartan w Grodkowie (foto)

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

przegrana spartan w grodkowie olimp sparta fot damian kapinosOborniccy szczypiorniści przegrali w Grodkowie 21:28 z Olimpem.

W ramach 24 kolejki II ligi piłki ręcznej oborniczanie zagrali w Grodkowie. Olimp był faworytem tego spotkania. Spartanie zagrali kolejny mecz w okrojonym składzie. Pomimo ambicji nie udało się sprawić niespodzianki. Olimp wygrał to spotkanie 28:21.

UKS Olimp Grodków - SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. 28:21 (14:10)

Olimp: Młoczyński, Muszak - Maciejewski 2, Koszyk, Hertel 3, Żubrowski 5, Chmiel 5, Prokop 5, Kolanko 3, Stępień, Świerczyński 3, Mierzwiński, Ogorzelec, Białożyt 1, Kulej 1, Turyniewicz. Trenerzy: Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski. Kary: 6 minut. Karne: 3/3.

Sparta: Kustoń, Matyjak - Łyszczarz 2, Batura 1, Kuliński 3, Januchowski 6, Tepper 1, Kwiatkowski, Narożny 2, Szorcz 5, Królski 1. Trener: Marek Arciszewski. Kary: 8 minut Karne: 6/4

2:2, 5:3, 6:4, 7:6, 10:7, 12:8, 14:9, 14:10, 18:12, 20:13, 22:13, 24:16, 25:18, 27:20, 28:21

Zdjęcia prezentujemy dzięki uprzejmości Damiana Kapinosa.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.