Przegrana spartan w Grodkowie (foto)

przegrana spartan w grodkowie olimp sparta fot damian kapinosOborniccy szczypiorniści przegrali w Grodkowie 21:28 z Olimpem.

W ramach 24 kolejki II ligi piłki ręcznej oborniczanie zagrali w Grodkowie. Olimp był faworytem tego spotkania. Spartanie zagrali kolejny mecz w okrojonym składzie. Pomimo ambicji nie udało się sprawić niespodzianki. Olimp wygrał to spotkanie 28:21. 

UKS Olimp Grodków - SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp. 28:21 (14:10)

Olimp: Młoczyński, Muszak - Maciejewski 2, Koszyk, Hertel 3, Żubrowski 5, Chmiel 5, Prokop 5, Kolanko 3, Stępień, Świerczyński 3, Mierzwiński, Ogorzelec, Białożyt 1, Kulej 1, Turyniewicz. Trenerzy: Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski. Kary: 6 minut. Karne: 3/3.

Sparta: Kustoń, Matyjak - Łyszczarz 2, Batura 1, Kuliński 3, Januchowski 6, Tepper 1, Kwiatkowski, Narożny 2, Szorcz 5, Królski 1. Trener: Marek Arciszewski. Kary: 8 minut Karne: 6/4

2:2, 5:3, 6:4, 7:6, 10:7, 12:8, 14:9, 14:10, 18:12, 20:13, 22:13, 24:16, 25:18, 27:20, 28:21

Zdjęcia prezentujemy dzięki uprzejmości Damiana Kapinosa.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież