Spartanki rozpoczęły od wygranej, przegrana w karnych ich kolegów

spartanki rozpoczely runde rewanzowa od wygranej fot. skf kpr sparta obornikiSpartanki wygrały z Handball Poznań na początek rundy rewanżowej ll ligi.

Oborniczanki nie przegrały żadnego meczu w pierwszej rundzie II ligi piłki ręcznej. Passę podtrzymały także w pierwszym meczu rundy rewanżowej pewnie pokonując Handball Poznań 39:23.

Mniej zadowoleni są ich koledzy. W wyjazdowym meczu zremisowali ze Startem Konin 25:25. W karnych jednak ulegli gospodarzom spotkania 3:0.

Kolejne mecze już w najbliższy weekend. Oba zespoły zagrają w hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież