Znów wielkie emocje przy Obrzyckiej 88

znow wielkie emocje przy obrzyckiej 88 sparta oborniki

Sparta Oborniki pokonała LKS OSiR Komprachcice 27:26.

Przed spotkaniem z drużyną z Komprachcic było wiadome, że to będzie niezwykle ciężki bój. To potwierdziło się w meczu. Rywalizacja o wygraną toczyła się do ostatnich sekund meczu. O wygranej oborniczan zadecydował rzut karny z 60 minuty. Ostatecznie Sparta okazała się lepsza o jedną bramkę i wygrała 27:26 (18:14).

Za tydzień przez oborniczanami wyjazd do Konina.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież