UKS Anilana Łódź zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju (film)

UKS Anilana Lodz zwyciezca mikolajkowego turnieju

UKS Anilana Łódź został zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej chłopców z rocznika 2005 i młodszych.

Obornicki Turniej odbywał się od piątku 1 grudnia do niedzieli 3 grudnia. W hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 rywalizowali chłopcy z całej Polski. Do półfinałów trafiły: Sparta Oborniki, Anilana Łódź, MKS Poznań i ŚKPR Świdnica. W samym finale zobaczyliśmy drużyny z województw: łódzkiego i dolnośląskiego. W walce o Puchar lepsza okazała się Anilana. Sprawa miejsca trzeciego rozstrzygnęła się dopiero po rzutach karnych. Sparta Oborniki okazała się w nich lepsza od poznaniaków.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież