Poznaniacy najlepsi w RUUKKI HANDBALL CUP (film)

Poznaniacy najlepsi w RUUKKI HANDBALL CUP

W RUUKKI HANDBALL CUP zwycięstwo odniósł zespół MKS Poznań. Pierwsza drużyna gospodarzy cieszyła się z drugiego miejsca.

W sobotni ranek i południe w HALI OCS w Obornikach przy ul. Obrzyckiej 88 rozegrany został turniej RUUKKI HANDBALL CUP. Rywalizowali w nim chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Wzięły w nim udział 5 zespołów: KS Polonia Środa, MKS Poznań, SSRiR Start Konin, SKF KPR Sparta I Oborniki, SKF KPR Sparta II Oborniki.

W rywalizacji, w której chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę, wygrał zespół MKS Poznań, przed pierwszym zespołem Sparty Oborniki oraz Startu Konin.

Klub SKF KPR Sparta Oborniki dziękuje wszystkim sponsorom oraz rodzicom za pomoc w organizacji turnieju. Zobaczcie jak przebiegała ceremonia zakończenia turnieju.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież