Obornickie szczypiornistki budują formę

Obornickie szczypiornistki buduja forme

Szczypiornistki SKF KPR Sparta Oborniki budują formę pod okiem trenera Michała Pietrzaka.

Zupełnie inaczej miały wyglądać realia kobieciej piłki ręcznej w Obornikach. Brak komunikacji i jasnych przekazów ze strony zarządu klubu doprowadziły do sporego zamieszania wokół całej piłki ręcznej w powiatowym mieście. Pojawiło się wiele niezdrowych emocji, a te jak wiadomo nie są najlepszych doradcą. Pismo z rezygnacją przesłał do nas prezes Sparty, ale ostatecznie Zarząd chce w tym składzie dotrwać do końca roku podatkowego. Nikt nie chce aby były jakieś niejasności w kwestii finansów. Członkowie chcą podpisać się pod rocznym sprawozdaniem finansowym, aby nie było niedomówień, że ktoś zostawił nieuregulowane kwestie.

Druga część wakacji to cisza, która pozwoliła klubowi na uregulowanie podstawowych kwestii. Spokój okazał się pomocny. Zespół męski przygotował mocny skład na tegoroczny sezon, a Michał Pietrzak próbuje połączyć rutynę z młodzieńczą ambicją. Będzie to powrót do II ligi, ale żeński szczypiorniak nadal będzie w Obornikach. Będzie też czas, aby na spokojnie zastanowić się nad przyszłością kobiecej drużyny, bez takich emocji, których byliśmy świadkami w minione wakacje.

W przyszłym tygodniu odwiedzimy spartanki na treningu. Już dziś zapraszamy na relację filmową.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież