Wygrana szczypiornistów na zakończenie rundy

Wygrana szczypiornistow na zakonczenie rundy

SKF KPR Sparta Oborniki pokonała Zagłębie II Lubin 23:20. Był to ostatni mecz rundy jesiennej.

 Po tragedii w Rudnej wydawało się, że spotkanie to odbędzie się dopiero w styczniu, tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Ostatecznie mecz rozegrano w środę 21 grudnia w hali OCS w Obornikach.

Drużyna Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka chciała się pożegnać z kibicami wygraną z rywalem z Lubina. Szczególnie, że w sobotnim spotkaniu Sparta nie zaprezentowała się najlepiej i tylko zremisowała z Orlikiem Brzeg. Tamten mecz mogła nawet przegrać, ale świetnie w bramce zaprezentował się w drugiej części Sebastian Kustoń.

Dzisiejszy mecz miał również swojego bohatera w postaci bramkarza Artura Gawlika. Doświadczony zawodnik Sparty nie tylko świetnie bronił, ale też dodatkowo zaliczył 2 trafienia! Postawa bramkarza pozwoliła odrobić straty z pierwszej części meczu, a następnie objąć prowadzenie. Niestety podobnie, jak i w sobotę, nie najlepiej Sparta radziła sobie w ataku. To pozwalało lubinianom dotrzymywać kroku gospodarzom. Dopiero ostatnie minuty pozwoliły odetchnąć kibicom Sparty.  Od stanu 20:20 bramki rzucali już tylko oborniczanie i ostatecznie wygrali 23:20.

Sparta z dorobkiem 13 punktów zajmuje 6 miejsce. 

Na podsumowanie rundy zapraszamy jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież