Sparta odpadła z Pucharu Polski

Przegrana obornickich szczypiornistek

Szczypiornistki SKF KPR Sparta Oborniki przegrały 21. stycznia z MKS Selgros Lublin i odpadły z dalszej fazy Pucharu Polski.

 Wizyta Mistrza Polski w Obornikach to niezwykła chwila. Szczególnie dla młodych zawodniczek Sparty była to szansa zagrania przeciwko doświadczonym rywalkom, które na co dzień mogą oglądać jedynie w telewizji.

MKS Selgros okazał się bezlitosny w pojedynku z oborniczankami. W pierwszej połowie meczu wynik wynosił 10:19 dla gości. Druga odsłona to festiwal lublinianek, które zobyły 22 bramki tracąc zaledwie 6.

Sparta Oborniki - MKS Selgros 16:41 (10:19)

Najskuteczniejszą zawodniczką obornickiej Sparty była Agata Wasiak, która zdobyła 5 bramek.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież