Pewna wygrana podopiecznych Marka Arciszewskiego

W sobotę 1 marca odbył się kolejny mecz o mistrzostwo II ligi piłkarzy ręcznych, a którym SKF Sparta Oborniki podejmowała Euco 9 Legnica.

Spotkanie od początku było prowadzone pod dyktando gospodarzy. Spartanie z minuty na minutę powiększali przewagę. Świetne zawody grali lewoskrzydłowi Piotr Myszkowski i Jonasz Ratajczak. Ostoją w bramce był doświadczony Maciej Wtorek. Do przerwy było 16 : 10.

Po zmianie stron trenerzy często rotowali składem. Nie zmieniło to jednak obrazu gry. Legnica wyraźnie odstawała poziomem i Sparta zasłużenie wygrała cały mecz 32:24.

Po 20 kolejkach oborniczanie zajmują 8 lokatę z dorobkiem 21 punktów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież