Na inauguracji sezonu zjadła ich trema

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Szczypiorniści Sparty Oborniki przegrali 27:28 spotkanie z Borem Oborniki Śląskie. Mecz rozgrywano przy ul. Obrzyckiej.

Nie tak wyobrażali sobie inauguracje sezonu piłkarze ręczni Sparty. Po zaciętej końcówce przegrali jedną bramką z drużyną z Dolnego Śląska. Ogromne znaczenie miała pierwsza połowa, a dokładniej pierwsze 20 minut. Wówczas gospodarze stracili 9 bramek a rzucili rywalom tylko 2. Pogoń za przeciwnikiem była emocjonująca, ale zakończyła się fiaskiem.

Najwięcej trafień zaliczył Artur Klopsteg - 6. Jedną bramkę mniej miał Hubert Narożny. Bohaterem spotkania bezwzględnie był Maciej Wtorek.

Szerzej o meczu napiszemy w godzinach popołudniowych.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Drużyna Joanny Jarysz i Przemysława Cebulskiego awansowała do 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

Obornicka czwórka organizuje nabór do klas sportowych o profilu piłka ręczna.

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.