Skip to main content

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.

W dniach 5-7.01.24 w Cetniewie Reprezentacja Polski U18 rozgrywała turniej kwalifikacyjny do ME w Czarnogórze. W zespole prowadzonym przez Mariusza Jurasika zadebiutował wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasza Cebulski . W pierwszym zwycięskim meczu z Bośnią i Hercegowiną Tobiasz zdobył swoją pierwszą bramkę w koszulce z Orłem na piersi. Gratulacje dla zespołu i trenerów. Brawo Tobiasz - poinformował SKF KPR Sparta Oborniki na facebooku. 

Tobiasz zdobył podczas tego turnieju jeszcze 2 bramki. Dopisał je do swojego reprezentacyjnego dorobku w spotkaniu z Izraelem. 

Turniej w Cetniewie zakończył się wygraną polskich juniorów. Dzięki temu Polska zagra w tym roku w Mistrzostwach Europy U18 w Czarnogórze!

Trenerem kadry U18 jest Mariusz Jurasik.

Tobiasz Cebulski jest wychowankiem SKF KPR Sparta Oborniki. Urodzony w 2007 roku szczypiornista obecnie reprezentuje barwy SMS Kielce. 

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Drużyna Joanny Jarysz i Przemysława Cebulskiego awansowała do 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

Obornicka czwórka organizuje nabór do klas sportowych o profilu piłka ręczna. 

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Odszedł Jerzy Kubiak - wybitna postać obornickiego sportu

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację, że dziś w nocy w wieku 85 lat zmarł Jerzy Kubiak - informuje strona klubu SKF KPR Sparta Oborniki.

SKF KPR Sparta Oborniki nr 1 w Wielkopolsce! Czwarte miejsce w Polsce!

To nasz wspólny sukces! Tak SKF KPR Sparta Oborniki skomentowała wyniki rankingu dotyczącego szkolenia młodzieży w piłce ręcznej mężczyzn. Przy okazji klub wymienił wszystkie osoby i instytucje wspierające obornicki szczypiorniak.