Skip to main content

Trener Jan Okpisz: Jest kilka elementów w naszej grze, które musimy poprawić

| fot. SKF KPR Sparta Oborniki | Sparta Oborniki - piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki pokonała UKS Jedynka KODO Morąg. Po tym meczu usatysfakcjonowani mogą być oborniccy kibice.

Po 6 kolejkach kibice SKF KPR mogli czuć niedosyt. 4 punkty na koncie ich ulubieńców nie stanowiły powody do dumy. W meczach nie brakowało walki i zaangażowania, ale jednak oczka przybywały na kontach rywali. W sobotę było w końcu tak, jak chciałoby się oglądać zawsze. Walka, zaangażowanie i na końcu wygrana. Sam trener Jan Okpisz widzi jednak potrzebę poprawy pewnych elementów. Opowiedział o tym w komentarzu pomeczowym na stronie SKF KPR Sparta Oborniki:

"Na sam początek chciałbym  podziękować kibicom za wsparcie podczas meczu z UKS Jedynka KODO Morąg. To był naprawdę dobry występ naszej drużyny, i jestem dumny z każdego zawodnika za zaangażowanie i determinację, które pokazaliśmy podczas tego spotkania.

Byliśmy zespołem lepszym, który kontrolował przebieg spotkania od początku do końca meczu. Nasza obrona była solidna i trudna do przejścia co przełożyło się na wysoką skuteczność  w bramce Sebastiana Kustonia. W ataku graliśmy zgodnie z naszym planem i efekty widać było na tablicy wyników. Trudno wyróżnić jednego zawodnika po tym meczu, ponieważ każdy z nas zaprezentował wysoki poziom i mając indywidualnie różne zadania podczas meczu świetnie się uzupełnialiśmy i stanowiliśmy jedność jako zespół.

Oczywiście, zawsze jest coś, nad czym możemy pracować, i jest kilka elementów w naszej grze, które musimy poprawić, ale będziemy się rozwijać. Mimo sukcesu w dzisiejszym meczu, wiemy, że powtarzalność jest naszym wyzwaniem, i będziemy pracować nad tym aspektem żeby w trzech ostatnich meczach w tym roku dopisać sobie jeszcze kilka punktów w tabeli. Musimy skupić się na utrzymaniu dobrej dyspozycji i pokazać ten sam poziom gry w przyszłą sobotę w Wejherowie. Przeciwnik na pewno bardzo wymagający, szczególnie w swojej hali. Natomiast naszym celem jest być konkurencyjnym zawsze, niezależnie od przeciwnika. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, a my obiecujemy, że będziemy pracować jeszcze ciężej, byście byli dumni z naszej drużyny. Do zobaczenia na kolejnym meczu!"

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.

Odszedł Jerzy Kubiak - wybitna postać obornickiego sportu

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację, że dziś w nocy w wieku 85 lat zmarł Jerzy Kubiak - informuje strona klubu SKF KPR Sparta Oborniki.

SKF KPR Sparta Oborniki nr 1 w Wielkopolsce! Czwarte miejsce w Polsce!

To nasz wspólny sukces! Tak SKF KPR Sparta Oborniki skomentowała wyniki rankingu dotyczącego szkolenia młodzieży w piłce ręcznej mężczyzn. Przy okazji klub wymienił wszystkie osoby i instytucje wspierające obornicki szczypiorniak. 

Wygrana Gladiatora na początek sezonu

Akademia Piłki Ręcznej Gladiator pokonała w pierwszym spotkaniu sezonu 2023/2024 drużynę SPR Kępno.