Trener U. Filoda: Trenujemy w domach

Zawodniczki APR Gladiator ćwiczą w domach wg zaleceń trenerów.

Urszula Filoda nie jest przyzwyczajona do tak długiego i monotonnego przebywania w domu. Lata gry i ciężkich treningów w porównaniu do obecnej sytuacji jest ciężkim do zniesienia stanem. Nie podłamuje się:

Wierzę, że ta sytuacja nie potrwa wiecznie. Nie jest łatwo usiedzieć w domu. Podobnie czują się moje zawodniczki. Razem jednak się wspieramy.

Trener Urszula Filoda stworzyła w internecie grupę, do której należą jej zawodniczki. Tam prezentujemy ćwiczenia. W ramach rewanżu podopieczne muszą przesłać swoje filmy z wykonania zadania.

Panujące epidemia przeszkadza bardzo sportowcom. Przykład APR Gladiator pokazuje, że można radzić sobie nawet w takich okolicznościach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież