W Obornikach 3 punkty dla wicelidera

Wicelider ze Świdnicy okazał się lepszy od obornickiej Sparty w kolejnym meczu ligowym piłki ręcznej.

ŚKPr Świdnica to wicelider II ligi grupy dolnosląskiej. Do Obornik przyjechał w roli faworyta. Świdnicki zespół zdobył upragnione 3 punkty.

Początek meczu należał do Sparty. Gospodare objęli prowadzenie i przez kilka pierwszych minut zanosiło się na ogrone emocje. Z upływem czasu goście lepiej radzili sobie zarówno w obronie, jak i w ofensywie. W 10 minucie prowadzili 4:6 i stopniowo powiększali przewagę. Do przerwy było 12:19 dla ŚKPr.

Po przerwie przewaga gości urosła do 12 bramek (25:13 - 38 minuta). Od tego czasu oborniczanie zaczęli odrabiać straty. Nie starczyło jednak czasu na zmianę niekorzystnego wyniku.

SKF KPR Sparta Oborniki -  ŚKPr Świdnica 25:31 (12:19)

Sparta: Sebastian Kustoń, Bartek Sołtysiak, Michał Kaźmierski, Hubert Narożny 8, Filip Kwiatkowski 4, Maciej Batura 4, Jan Okpisz 3, Krystian Kuliński 3, Mateusz Adamski 2, Piotr Myszkowski, Łukasz Szymaś, Szymon Ratajczak, Stanisław Woźniak, Szymon Chudzicki.

ŚKPR: Olichwer, Jabłoński, Wiszniowski – Chmiel 10, Jankowski 5, Dębowczyk 4, Etel 3, Wołodkiewicz 2, Starosta 2, Pęczar 2, Jaroszewicz 1, Redko 1, Bal 1,

 

 

Karne: Sparta 3/0, ŚKPR 2/2

Kary: Sparta 8 minut, ŚKPR 4 minuty

Bartek Sołtysiak otrzymał nagrodę-upominek Najlepszego Zawodnika Meczu ufundowaną przez firmę Kominki Batura.

Fot. zdjęcie ilustracyjne

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież