fbpx

Thriller przy Obrzyckiej! Wyrwali 3 punkty!

SKF KPR Sparta Oborniki zdobyła 3 punkty w spotkaniu z UKS Trójka Nowa Sól.

Spotkanie rozpoczęło się od objęcia prowadzenia przez gości. Nie miało to żadnego znaczenia dla losów meczu, albowiem przez prawie całą pierwszą część spotkania trwała wymiana bramka za bramkę. 3 minuty przed przerwą nowosolanie objęli prowadzenie 13:10. Sparta nie pozwoliła jednak na więcej. Odrobiła 2 bramki i po 30 minutach gospodarze przegrywali tylko 12:13.

Druga część spotkania to już prawdziwy thriller. Szczególnie kibice zapamiętają ostatnie minuty. Przez wiele minut tej części gry goście z Nowej Soli prowadzili 2-3 bramkami. Sparta jednak nigdy się nie poddaje. Udało się nie tylko odrobić straty, ale nawet wyjść na prowadzenie. Goście mieli na wyrównanie blisko 20 sekund. Nie zrobili tego. Na boisku było wtedy 2 oborniczan mniej!
Szymon Ratajczak: Cały mecz był na styku z niewielką przewagą gości plus minus 2 bramki.  Sędziowie okazali się przysłowiowymi aptekarzami. W końcówce otrzymaliśmy 2 czerwone kartki. Udało nam się jednak utrzymać prowadzenie. Mieli 20 sekund na ostatnią akcję, ale na szczęście nie dali rady!


SKF KPR Sparta Oborniki - UKS Trójka Nowa Sól 26:25 (12:13)