Drugie miejsce młodzika SKF KPR w Łodzi (foto)

Druzyna trener Joanny Jarysz zajęła drugie miejsce w Noworocznym Turnieju o Puchar Dyrektora SMS w Łodzi.

Pierwszy zespół Młodzików wrócił z Łodzi gdzie w dniach 3-5 stycznia rozgrywany był Noworoczny Turniej o Puchar Dyrektora Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport". Podopieczni Joanny Jarysz jechali na turniej walczyć o wysokie lokaty i tak też było. Cały zespół spisał się genialnie zajmując w końcowej klasyfikacji drugie miejsce. Dość powiedzieć, że trzech zawodników naszej drużyny: Konrad Włodarczyk, Gabriel Kramm i Michał Mantaj wybranych zostało do "Najlepszej Siódemki Turnieju" a Igor Krzyścin otrzymał wyróżnienie "Najlepszego Zawodnika Drużyny". To nie pierwszy i na pewno nie ostatni ogólnopolski turniej w którym nasze Młodziki pokazują się jako mocny i solidnie grający zespół.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS ANILANA ŁÓDŹ
2. SKF KPR SPARTA OBORNIKI
3. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4. MTS KWIDZYN
5. ORZEŁ OPOLE
6. MKS PIOTRKOWIANIN
7. SPR ŚWIDNICA
8. POGOŃ ZABRZE.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2