Zbierają na wyjazdy na turnieje piłki ręcznej

Najmłodsi zawodnicy SKF KPR Sparta Oborniki zbierają środki na wyjazdy na turnieje piłki ręcznej.

Początek każdego roku jest trudny dla klubów. Dofinansowania z budżetów samorządów pojawią się kilka tygodni po Nowym Roku. Profesjonalne szkolenie wymaga jednak pracy i nakładów finansowych cały czas. Tak też jest m.in. w SKF KPR Sparta Oborniki. Tam postanowiono włączyć do akcji najmłodszych adeptów szczypiorniaka. Dziś 20 grudnia młodzi piłkarze ręczni pomagają pakować zakupy klientom sklepu Intermarche. W ramach wdzięczności można zasilić ich puszki. W 

Angażowanie naszych wychowanków to dobra lekcja wychowawcza - mówił trener Tomasz Konitz. Muszą wiedzieć, że pieniądze nie biorą się znikąd. Trzeba na nie zapracować.

Sparta na początku roku ma zaplanowane kilka wyjazdów na turnieje w całej Polsce. Na pewno oborniczanie pojadą do Bartoszyc, Chrzanowa, czy Łodzi. To będą kosztowne wyjazdy. Warto pomóc dzieciom i młodzieży w rozwijaniu swoich umiejętności. Można to zrobić codziennie od dziś, aż do poniedziaku 23 grudnia.

ręczna intermarche

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2