Spartanie wyrwali punkt liderowi

SKF KPR Sparta Oborniki zdobyła jeden punkt w meczu w Gorzycach z liderem II ligi grupy dolnośląskiej. 

Kibice obornickiego szczypiorniaka przeżywają w ostatnich tygodniach niezwykłą huśtawkę nastrojów. 9 listopada spartanie przegrali w Oleśnicy z najsłabszą drużyną ligi. O stylu gry trudno było mówić w tym meczu, albowiem wynik 31:25 nie mówi wszystkiego. Oborniczanie przegrywali w trakcie spotkania nawet 11 bramkami. Tydzień później po świenym meczu w hali przy ul. Obrzyckiej 88 Sparta wygrywa z wiceliderem rozgrywek. W ten weekend z Gorzyc napłynęły dobre wieści. Sparta zdobyła na boisku lidera jeden punkt. Dotychczas rywale wygrywali wszystkie mecze za 3 punkty.

W pierwszej części mieliśmy problemy w defensywie. Słabo spisywaliśmy się w tej formacji - relacjonuje sobotnie wydarzenia trener Tomasz Witaszak. Po przerwie zaczeliśmy skutecznie grać w obronie i mogliśmy grać z kontry. To przyniosło efekt. Odrobiliśmy 7 bramek straty i doprowadziliśmy do remisu. 

Remis dawał Sparcie jeden punkt. Drugiego nie udało się zdobyć, albowiem w rzutach karnych lepsi byli gospodarze. Do sobotniego meczu SPR Szczypiorniak Gorzyce miało komplet zwycięstw. SKF KPR Sparta przerwała tę serię. 

W sobotę 30 listopada Sparta zagra przy Obrzyckiej z Dziewiątką Legnica.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież