Wisła Płock na kolanach! Sparta zagra o złoto!

SKF KPR Sparta Oborniki zagra w sobotę w finale Pucharu ZPRP Młodzików o złoty medal!

Obornicka Sparta pokonała bezdyskusyjnie płocką Wisłę 23:13. Przez wiele minut rządziła na parkiecie i zasłużenie pokonała rywali. Tym sposobem SKF KPR ma zapewniony minimum srebrny medal!

Kadrę zespołu tworzy 20 zawodników, ale w kolejce są następni. To wielki sukces organizacyjny tego klubu. Konsekwencja w pracy opłaciła się. Ogromne gratulacje należą się trenerowi Markowi Arciszewskiemu, który od lat pracuje z młodymi zawodnikami Sparty. Dziś już może cieszyć się z medalu. Każdy kto zna trenera Arciszewskiego wie, że w sobotę oborniczanie będą walczyć do ostaniej kropli krwi. Wspomaga go Jan Okpisz. Nie można jednak zapominać też o Tomaszu Witaszaku i Joannie Jarysz.

Wielkie gratulacje i powodzenia w walce o złoto!

 

Komentarze  

#1 Marek 2019-06-15 09:56
Ale żeby nie napisać z kim w tym finale grają?!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież