Wygrana młodzików Sparty z Siódemką (film)

Ważna wygraną odniosła drużyna młodzików Sparty Oborniki z Siódemką Osowa Gdańsk.

W piątek 17 maja rozpoczął się turniej 1/8 Finału Pucharu ZPRP. W pierwszym dniu oborniczanie zmierzyli się z zespołem z Gdańska. Mecz zakończył się wygraną Sparty 29:22. Wynik jednak nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych. Tutaj wymagana była pełna mobilizacja i skupienie, albowiem rywal był niezwykle groźny. Po meczu obie drużyny otrzymały zasłużone brawa. W drużynie gospodarzy po 9 bramek zdobyli: Jan Czaprański i Bartosz Pruszkowski. W drużynie z Gdańska najskuteczniejszy był Mateusz Grzenkowski (8).

W meczu otwierającym turniej PGE Vive Kielce zwyciężył 35:29 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki. Ta druga drużyna będzie o 13:00 rywalem oborniczan. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2