Gabriela Urbaniak z medalem Mistrzostw Polski!

Oborniczanka Gabriela Urbaniak zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w piłce ręcznej.

Gabriela Urbaniak z zespołem Energa AZS Koszalin zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet 2018/2019. Zawodniczka jest wychowankiem trener Katarzyny Przybysz.

Profil SKF KPR Sparta Oborniki przypomina, że "Gabrysia to wychowanka trener Katarzyny Przybysz, Mistrz Polski, zdobywczyni Pucharu Polski, wielokrotna młodzieżowa reprezentantka Polski. Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef w Obornikach oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku."

Medalistce gratulujemy medalu. Zawodniczce Energi AZS oraz wszystkim szczypiornistkom i szczypionistom życzymy kolejnych sukcesów. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież