Zbierają pieniądze na turniej we Francji

Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki prowadzą zbiórkę pieniędzy na turniej we Francji.

Drużyna młodzików wywalczyła awans do 1/16 Finału Mistrzostw Polski. W ramach przygotowań wyjeżdżają na turniej towarzyski do Francji. W jednej z podparyskich miejscowości będą mieli okazje zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Dziś 14 kwietnia każdy z nas może wspomóc młodą drużynę. W obornickim Intermarche młodzicy pomagają przy pakowaniu zakupów. W ramach wdzięczności można zasilić ich puszki.

skf kpr sparta 4

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież