Memoriał Andrzeja i Henryka Kramerów

Zwycięstwem drużyny UKS Bukowia Buk zakończył się Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów.

W hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze - Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całego kraju. W Memoriale Henryka i Andrzeja Kramerów zwyciężyła drużyna UKS Bukowia Buk. SKF KPR Sparta Oborniki zajęła w turnieju znakomite drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS Bukowia Buk
2. SKF KPR Sparta Oborniki
3. Junak Handball Włocławek
4. SP 23 Płock I
5. GUKS Bellator Ryjewo
6. Lider Sławno
7. Akademia Handballu Ruch Chorzów
8. AZS Politechnika Koszalin
9. SP 17 Koszalin
10. SP 16 Płock I
11. SP 23 Płock II
12. SP 16 Płock II
Najlepsza zawodniczka turnieju : Andraszyk Lena
Najlepsza bramkarka turnieju : Zaranek Klaudia
Najlepsza strzelczyni turnieju : Skomra Zofia
Najlepsza siódemka turnieju : Kuraś Kinga, Wiśniewska Amelia - UKS Bukowia Buk, Eichler Aleksandra, Stec Amelia - SKF KPR Sparta Oborniki, Balasiewicz Zuzanna - SP 23 Płock I, Korporowska Zuzanna - Junak Włocławek, Gajek Martyna - Koszalin.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież