Lekcja WF-u z Otylią Jędrzejczak

W dniach 12-14 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich kolejna edycja Poznań Sport Expo – projektu dla miłośników sportów biegowych. W tym roku gościem specjalnym wydarzenia będzie Otylia Jędrzejczak, która podczas targów poprowadzi zajęcia WF-u w ramach projektu "Mistrzynie w szkołach".

"Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, który jest realizowany przez jej fundację, a którego celem jest zachęcenie dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej.

W realizacji tego wyjątkowego projektu Otylię wspomagają wspaniałe kobiety - Olimpijki, Mistrzynie Świata, Europy i Polski w różnych dyscyplinach sportu, również te, które już zakończyły kariery sportowe i dziś spełniają się zawodowo i rodzinnie. W gronie tym m.in. Ewa Swoboda, czyli najszybsza kobieta w Polsce pokonująca dystans 100 metrów w nieco ponad 11 sekund, Oktawia Nowacka - pięcioboistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Sofia Ennaoui - lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich i długich, finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro 

w biegu na 1500 metrów i wicemistrzyni Europy z Berlina 2018 czy Iga Baumgart-Witan - lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400m, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w sztafecie 4x400m i złota medalistka Mistrzostw Europy.

Te wspaniałe sportsmenki w ramach prowadzonych lekcji WF-u starają się przekazać, jak ważny jest sport życiu człowieka. Zachęcają do aktywności fizycznej, która jest zbawienna dla naszego zdrowia,
a także dlatego, że uczy nas ona determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz do szacunku do samego siebie i otoczenia.

Projekt „Mistrzynie w szkołach” został zainagurowany w 2015 roku. W 2018 roku będzie realizowany m.in. w Poznaniu podczas targów Poznań Sport Expo. Zapraszamy wszystkie dziewczyny na lekcję WF-u z Otylią Jędrzejczak! Będzie moc, będzie energia! Zapisy szkół na stronie www.mistrzyniewszkolach.pl.

Targi Poznań Sport Expo odbędą się w dniach 12-14 października 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji o projekcie: www.mistrzyniewszkolach.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież