Memoriał im. J. Kruka dla MKS Sparta Oborniki (foto)

Memorial im. J. Kruka dla MKS Sparta Oborniki

W niedzielne przedpołudnie na rogozińskim stadionie rozegrany został Memoriał im. Józefa Kruka. Zwycięstwo przypadło zespołowi MKS Sparta Oborniki.

II edycja Memoriału zgromadziła 5 zespołów. Po ponad 3 godzinach rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z Obornik. MKS Sparta wygrała wszystkie mecze zdobywając 6 bramek. Pozostałe drużyny oprócz przegranej z obornickim zespołem zanotowały po 3 remisy. Tym sposobem o poszczególnych miejscach zadecydowały bilanse bramkowe. Tutaj rzutem na taśmę drugą lokatę zawewniła sobie Wełna Skoki. Najniższe miejsce na podium przypadło gospodarzom, a więc RKS Wełna Rogoźno. Kolejne lokaty zajęły: Kłos Budzyń i Nielba Wągrowiec.

Najlepszym strzelcem został Kacper Łukasiewicz ze Sparty, wyróżnienie dla bramkarza przypadło Patrykowi Kukiełce z Nielby. Łukasz Pauszek z Wełny został uznany przez trenerów najlepszym zawodnikiem Memoriału.

Zawodom przyglądał się Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. On też wręczał nagrody. Za organizację Memoriału odpowiadał RKS Wełna Rogoźno.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież