Memoriał im. J. Kruka dla MKS Sparta Oborniki (foto)

Memorial im. J. Kruka dla MKS Sparta Oborniki

W niedzielne przedpołudnie na rogozińskim stadionie rozegrany został Memoriał im. Józefa Kruka. Zwycięstwo przypadło zespołowi MKS Sparta Oborniki.

II edycja Memoriału zgromadziła 5 zespołów. Po ponad 3 godzinach rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z Obornik. MKS Sparta wygrała wszystkie mecze zdobywając 6 bramek. Pozostałe drużyny oprócz przegranej z obornickim zespołem zanotowały po 3 remisy. Tym sposobem o poszczególnych miejscach zadecydowały bilanse bramkowe. Tutaj rzutem na taśmę drugą lokatę zawewniła sobie Wełna Skoki. Najniższe miejsce na podium przypadło gospodarzom, a więc RKS Wełna Rogoźno. Kolejne lokaty zajęły: Kłos Budzyń i Nielba Wągrowiec.

Najlepszym strzelcem został Kacper Łukasiewicz ze Sparty, wyróżnienie dla bramkarza przypadło Patrykowi Kukiełce z Nielby. Łukasz Pauszek z Wełny został uznany przez trenerów najlepszym zawodnikiem Memoriału.

Zawodom przyglądał się Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. On też wręczał nagrody. Za organizację Memoriału odpowiadał RKS Wełna Rogoźno.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież