Seniorzy Wełny nie zagrają w B-klasie

Seniorzy Welny nie zagraja w B-klasie

Zarząd RKS Wełna Rogoźno wycofał drużynę seniorów z rozgrywek B-klasy.

Pod koniec sezonu 2016/2017 w związku z problemami kadrowymi Zarząd wycofał drużynę z gry w lidze okręgowej. Drużyna seniorów została jednak zgłoszona do B-klasy. Niestety ostatecznie seniorzy nie zagrają w niej. WZPN otrzymał już w tej sprawie oficjalne pismo o rezygnacji gry w tegorocznych rozgrywkach.

Większość zawodników RKS zagra jesienią w innych zespołach. Zobaczyć ich będzie można na boiskach w Gołańczy, Skokach, Budzyniu, Ryczywole czy też w Lipie. Wielu jednak z nich jasno deklaruje chęć gry przy Wielkiej Poznańskiej.

Na pewno nie zagrożony jest los dziecięcych zespołów, które mają zapewnione finansowanie. Trudno dziś wyrokować co w przyszłości będzie z seniorskim zespołem. Rogoźnianie są spragnieni dorosłej piłki, co jasno pokazał mecz pucharowy Orłów Kruka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież