Seniorzy Wełny Rogoźno zgłoszeni do B-klasy

 

Seniorzy Welny Rogozno zagraja w b-klasie

Drużyna RKS Wełna Rogoźno zagra jesienią w poznańskiej B-klasie.

Po wycofaniu przez zarząd RKS Wełna z rozgrywek ligi okręgowej drużyny seniorów jesienią będzie musiała zagrać w B-klasie. Długo nie było wiadomo, czy zespół w ogóle zostanie zgłoszony do rozgrywek, ale WZPN potwierdził nam, że tak się stało.

Drużyna została zgłoszona, ale nadal nie ma pewności, że w ogóle zagra. Ostatnie spotkanie z udziałem zarządu i zawodników pokazało, że różnice w zdaniach są ogromne. Ci drudzy nie dopuszczają w ogóle myśli, aby grać pod rządami obecnego prezesa.

Upór obu stron jest duży. Rozwiązanie tej sytuacji nie będzie łatwe. W ostatnich dniach pojawiła się iskierka nadziei na lepsze jutro Wełny, ale czy tak będzie na pewno to musimy poczekać. Trudne sprawy wymagają czasu na znalezienie rozwiązania.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież