Seniorzy Wełny Rogoźno zgłoszeni do B-klasy

 

Seniorzy Welny Rogozno zagraja w b-klasie

Drużyna RKS Wełna Rogoźno zagra jesienią w poznańskiej B-klasie.

Po wycofaniu przez zarząd RKS Wełna z rozgrywek ligi okręgowej drużyny seniorów jesienią będzie musiała zagrać w B-klasie. Długo nie było wiadomo, czy zespół w ogóle zostanie zgłoszony do rozgrywek, ale WZPN potwierdził nam, że tak się stało.

Drużyna została zgłoszona, ale nadal nie ma pewności, że w ogóle zagra. Ostatnie spotkanie z udziałem zarządu i zawodników pokazało, że różnice w zdaniach są ogromne. Ci drudzy nie dopuszczają w ogóle myśli, aby grać pod rządami obecnego prezesa.

Upór obu stron jest duży. Rozwiązanie tej sytuacji nie będzie łatwe. W ostatnich dniach pojawiła się iskierka nadziei na lepsze jutro Wełny, ale czy tak będzie na pewno to musimy poczekać. Trudne sprawy wymagają czasu na znalezienie rozwiązania.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież