Ola Betka w reprezentacji województwa wielkopolskiego

Ola Betka, Miroslaw Pokorzynski

Aleksandra Betka powoływana jest do kadry województwa wielkopolskiego. To kolejny wychowanek Wełny Rogoźno promujący klub w Wielkopolsce.

Ola była już na 3 konsultacjach. Ostatnio uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w Kórniku. Na codzień Ola trenuje pod okiem trenera Krzysztofa Fudzińskiego.

Oprócz utalentowanej dziewczyny Wełna może pochwalić sie innymi sukcesami. W barwach Lecha Poznań grają od roku Igor Kornobis i Jakub Złoch

Ta dwójka wraz z innymi kolegami zdobyła pierwsze miejsce w VII edycji Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017. Wszyscy sa obecnymi lub byłymi zawodnikami Wełny Rogoźno. W dni powszednie są kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie. to jako reprezentacja tej placówki odnieśli ten sukces.

Do Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017 zgłosiło się 540 szkół z całej Wielkopolski. Każda szkoła musiała przejść poszczególne etapy rozgrywek. Chłopcy zwyciężali w turniejach na szczeblu gminy, powiatu i rejonu odnosząc wszystkie zwycięstwa. Po wywalczeniu Mistrzostwa Rejonu Poznań Zachód, który to odbył się na kompleksie orlika w Rogoźnie, przyszedł czas na zmagania w Finale Województwa Wielkopolskiego.

Finał odbył się 13 czerwca w Centrum Sportu Szamotuły. Reprezentacja SP3 rozegrała 5 spotkań odnosząc komplet zwycięstw. W finale pokonali rówieśników z SP-2 Luboń. Projekt finansowany był przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Patronatem Honorowym był Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, a Patronatem Medialnym TVP3 Poznań. Wszystkie drużyny otrzymały od organizatora stroje sportowe, w których to rozgrywali mecze. Trzy pierwsze zespoły otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe medale i okazałe puchary. Organizatorzy zapewnili uczestnikom napoje, ciepły posiłek słodki poczęstunek. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP 3 Rogoźno

2. SP 2 Luboń

3. SP 7 Leszno

4. SP 8 Krotoszyn

5. PSP Jastrowie

6. SP 18 Poznań

7. SP 1 Szamotuły

8. ZS Otorowo

 

Skład zespołu:

Bartosz Hermann (bramkarz), Igor Kornobis kapitan), Jakub Złoch, Norbert Kabat, Jakub Kamiński, Kacper Bartoszewicz, Bartosz Pedda, Filip Pauszek, Tomasz Filoda, Wktor Korybalski, Jacek Pilarski, Michał Bartol

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież