Będzie kolejne spotkanie w sprawie Wełny Rogoźno

Bedzie kolejne spotkanie w sprawie Welny Rogozno

W najbliższym czasie dojdzie do kolejnego spotkania w sprawie Wełny Rogoźno.

Pierwsze spotkanie miało miejsce w minioną środę. W spotkaniu uczestniczył m.in. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, część radnych oraz zarząd RKS Wełna Rogoźno. W środowy wieczór omówiono problem związany z działalnością drużyny seniorów. Wniosek końcowy to konieczność doprowadzenie do spotkania z drużyną, która została wyłączona z rozgrywek.

Przypominamy, że część zawodników jest w konflikcie z zarządem RKS. Wąska kadra, ale także brak angażowania się piłkarzy w treningi spowodowały, że włodarze klubu wycofali zespół z rogrywek. 

Komentarze   

-1 #1 Ryszard 2017-06-23 11:33
"Wniosek końcowy to konieczność doprowadzenie do" - doprowadzeniA! Panowie litości! Pomijając mdłą warstwę merytoryczną, to z przykrością stwierdzam, że w KAŻDYM WASZYM WPISIE SĄ BYKI!!! WYRAŻACIE ZERO SZACUNKU dla czytelników!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież