Ważą się losy Wełny Rogoźno

Waza sie losy Welny Rogozno

W środę 14 czerwca odbędzie się spotkanie zarządu RKS Wełna Rogoźno z przedstawicielami rogozińskich władz.

Od kilku lat wokół klubu z ul. Wielkiej Poznańskiej jest sporo zamieszania. Wobec zarządu swoje zarzuty wcześniej podnosili rodzice dzieci, a ostatnio także i zawodnicy. W przeciągu obecnego sezonu z gry w zespole podziękowało 9 piłkarzy. Zarząd natomiast zarzucał zawodnikom m.in. brak zaangażowania. W ostatnich tygodniach na treningi nikt nie uczęszczał oprócz trenera.

Dziś popołudniem ma się odbyć spotkanie przedstawicieli Gminy Rogoźno z zarządem RKS Wełna. Uczestniczyć mają w nim. m.in. burmistrz Roman Szuberski oraz radni. Docelowo rozważane jest zorganizowanie spotkania w szerszym gronie, gdzie pojawić się mieliby zawodnicy obecni, jak i ci, którzy zrezygnowali w ostatnich miesiącach z gry w klubie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież