Świetne wyniki najmłodszych grup RKS Wełna Rogoźno

RKS Welna RogoznoSeniorski zespół RKS Wełna Rogoźno jest coraz bliżej spadku z ligi okręgowej. Zupełnie inaczej radzą sobie najmłodsi adepci piłki nożnej tego zespołu.

W zespole Wełny obecnie jest 6 drużyn dzieci i młodzieży. Początki sięgają roku 2007. W tym roku Wełna podjęła próbę współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3. Niestety pomimo wielkich chęci z obu stron porozumienie nie przetrwało długo.  RKS chciał choćby tego, aby trenować mogły wszystkie chętne dzieci, a Szkoła myślała o swoich uczniach.

W 2010 roku odbył się pierwszy nabór już do RKS Wełna. Zadanie nie było łatwe, ale udało się . Dziś jest za to znaczący efekt.

Obecnie RKS Wełna ma 6 zespołów z dziećmi i młodzieżą urodzoną między 2001 i 2009. Opiekunami poszczególnych grup wiekowych są:

- żak, orlik e1, orlik e2 – trenerzy: K. Fudziński, J. Węgrzyk

- młodzik – trener: M. Wieczorkowski

- trampkarze, juniorzy: K. Cieciura

Zespoły te radzą sobie w swoich rozgrywkach ligowych dobrze i bardzo dobrze. Wyniki ich można śledzić na bieżąco na profilu społecznościowym (kliknij), na który serdecznie zapraszamy. Tam też znaleźć można informacje nt. wszystkich wydarzeń z życia najmłodszych drużyn Wełny. Przykładem jest choćby rozegrany z okazji Dnia Dziecka mecz z drużyną Lech Poznań Football Academy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież