Pewna wygrana Wełny Rogoźno

Wełna Rogoźno zdobyła 3 punkty w wyjazdowym spotkaniu z Wełnianką Kiszkowo. 

Przed niedzielnym meczem Wełna miała na koncie 4 punkty po 4 meczach. Do Kiszkowa jechała z nastawieniem, aby wywieść stamtąd komplet. Tak też się stało. RKS wygrał mecz 7:2, a ten mógł być wyższy.

Od początku kontrolowaliśmy mecz - mówił nam Adrian Czarnecki. Szybko zdobylismy prowadzenie i tylko jedno boiskowo zamieszanie spowodowało utratę bramki. Do przerwy jednak było już 3:1.

Zawodnik na początku drugiej części opuścił boisko: Zmiennicy dziś spisywali się co najmniej tak dobrze co ci, co wyszli od pierwszej minuty. Rywale mieli problem z przejściem na naszą część boiska. 7 bramek to wcale nie jest najwyższy wymiar kary.

Wełna zdobyła wazne punkty. Co istotne w tym meczu zagrała bez Zemlika i Wojciechowskiego. Obaj pauzowali za kartki.

Bramki dla Welny zdobyli: 

- Łubianka 2,
- Urban
- Kaczmarczyk,
- Kowalski,
- Bartek Nowak,
- Bramka samobójcza.

Zdjęcie: Sparing w Uchorowie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież