Trwa Play Fair Play w Rogoźnie (film)

W Rogoźnie trwa turniej Play Fair Play o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Od godziny 8:00 na rogozińskim Orliku trwają piłkarskie zmagania. 20 drużyn zostało podzielone na 4 grupy. Już pierwsze mecze pokazały, że o punkty nie jest łatwo. Grupa A została po losowaniu nazwana grupą śmierci i nie ma w tym przesady. Zwycięzcą okazał się Dream Team Solvano wyprzedzając Pomax i Organizatorów.

play fair play grupa a

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego otwarcia Turnieju oraz fragmentów pierwszych spotkań. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież