Wełna Rogoźno ma zabezpieczone środki na grę w lidze (film)

RKS Wełna Rogoźno ma zapewnione środki na grę seniorów w sezonie 2019/2020.

Po kilku latach przerwy seniorski zespół RKS Wełna Rogoźno ponownie ma zagrać na boiskach ligowych. Drużyna została zgłoszona do gry w B-klasie. Środki na grę w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zostały zabezpieczone w budżecie Gminy Rogoźno. O seniorskiej piłce rozmawialiśmy z osobą, która prowadziła negocjacje w sprawie powrotu na boiska seniorów. Mowa o Burmistrzu Rogoźna Romanie Szuberskim.

Wywiad przeprowadziliśmy podczas turnieju "Noc na Orliku" w dniu 6 lipca br. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież