Wygrana Sparty z Dopiewem w ostatnim meczu w tym roku

Wygrana Sparty z Dopiewem w ostatnim meczu fot. Polonia Leszno

MKS Sparta Oborniki wygrał z GKS Dopiewo 1:0 na zakończenie zmagań przed przerwą zimową.

Spartanie mieli bardzo słaby początek sezonu i długo nie zanosiło się na poprawę. W końcu jednak udało się wyleczyć część kontuzji, a młodzi zawodnicy zdołali się ograć. Przyniosło to efekty w postaci wielu punktów w ostatnich kolejkach.

W 3. kolejce rundy rewanżowej, a zarazem w ostatnim meczu w tym roku, Sparta grała z GKS Dopiewo. Najważniejsze były w tym spotkaniu punkty i to się udało zrealizować. Po bramce Króla oborniczanie wygrali 1:0 i mogą zregenerować siły po bardzo ciężkiej jesieni.

1 grudnia MKS Sparta będzie obchodzić 95-lecie istnienia klubu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież