Piłkarze Sparty zagrają w III lidze?!

Sparta przed szansą awansu do III ligi

Wg naszych informacji wynika, iż MKS Sparta Oborniki ma szansę grać od jesieni w III lidze!

Od kilku miesięcy w światku piłkarskim krążyły informacje, że Tarnovia Tarnowo Podgórne nie chce awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo deklasacji rywali w rundzie jesiennej to na wiosnę tarnowianie grali dosyć przeciętnie. Gubili wiele punktów, ale ponieważ robili to także najgroźniejsi przeciwnicy to Tarnovia utrzymała pozycję lidera IV ligi do końca sezonu 2013/2014.

Jak nam udało się dowiedzieć z klubu tarnowskiego odszedł już trener i zabrał ze sobą do nowego klubu 2 zawodników. Klub ma podjąć decyzję o starcie w III lidze najpóźniej w przyszłym tygodniu. Jeśli tarnowianie zrezygnują to przed szansą gry na boiskach III ligi będzie miała obornicka Sparta. Wśród potencjalnych rywali znajdzie się m.in. Lech II Poznań. Pieniądze podobno nie będą dla oborniczan przeszkodą do gry na tym poziomie rozgrywek.  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież