MKS Sparta Oborniki ma nowego trenera

Drużyna seniorów MKS Sparta Oborniki poznała nowego trenera.

Po sezonie 2018/2019 zarówno prezes Dawid Orczykowski, jak i trener Sławomir Dyzert doszli do takiego samego wniosku. Strony rozeszły się i zarząd klubu rozpoczął poszukiwania nowego trenera. Wybór padł na mało znane w obornickim sporcie nazwisko: Wiktor Weber. Nowy opiekun seniorskiej drużyny to były piłkarz IV-ligowy.

Wiktor Weber to były zawodnik grający na poziomie IV ligi w Aluminium Konin, Sparta Konin, Tarnovia Tarnowo Podgórne. Od 12 lat jest trenerem grup młodzieżowych i seniorskich na terenie Wielkopolski. Trener posiada licencję PZPN A. Ma w swoim CV uczestnictwo w międzynarodowych kurso-konferencjachw Polsce. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. 

Mecze kontrolne Sparty: 

16.07 AP Reissa (Międzyokregowa)
20.07 Lipno Stęszew (Międzyokregowa)
24.07 Przemysław Poznań (Okręgowa)
27.07 Helios Czempin (Okręgowa)
04.08 Wiara Lecha (Międzyokregowa)
07.08 AP Błękitni (A Klasa)

Panu Wiktorowi życzymy samych sukcesów oraz zrealizowania założeń postanowionych na nowy sezon.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież